O FIRMIE
KONSOLA
PRODUKCJA
OFERTA
PRZEDSTAWICIELE
KONTAKT
Koncepcja bezpieczeństwa
Używając systemu mocującego firmy Kuda Phonebase panujesz nad wszystkim, także nad telefonem. Możesz korzystać z funkcji swojego telefonu nie zmieniając pozycji i nie spuszczając oczu z tego, co dzieje się na jezdni. Oprócz tego konsole firmy Kuda Phonebase są wyjątkowo bezpieczne
w użyciu: nie posiadają ostrych krawędzi, nie są łatwopalne, a w razie kolizji nie łamią się na drobne ostre kawałki. To właśnie rozumiemy pod pojęciem przemyślanej koncepcji bezpieczeństwa.
Indywidualne rozwiązania
Każdy typ samochodu posiada swoje indywidualne cechy. Jesteśmy na to przygotowani i dlatego oferujemy specjalne systemy mocujące dla prawie każdej marki samochodu. Każdy użytkownik może być pewny, że konsola naszej firmy będzie idealnie pasować do jego pojazdu.
Atrakcyjny wygląd
Konsole telefoniczne firmy Kuda Phonebase są nie tylko bezpieczne
i wygodne, ale odznaczają się także ciekawym wyglądem. Oferujemy indywidualne rozwiązania dla każdego typu pojazdu, dlatego też konsole nasze pasują idealnie do wnętrza pojazdu. Możesz wybrać pomiędzy prawdziwą skórą, a skórą sztuczną.
Łatwy montaż
Konsole firmy KUDA Phonebase montuje się szybko i bez problemu. Gwarantujemy, iż bedą się idealnie i długo trzymały bez wiercenia jakichkolwiek otworów.
Konsola telefoniczna musi spełniac najwyższe wymogi. Przed rozpoczęciem produkcji seryjnej produkty naszej firmy poddawane są długiej i skomplikowanej procedurze kontrolnej. Dzięki temu do Państwa rąk trafia produkt wysoce funkcjonalny i doskonale dopasowany do samochodu. Miejsce montażu konsoli oraz jej kształt są tak zaprojektowane by ekran telefonu na niej umieszczonego był zawsze w zasięgu wzroku kierowcy. Dzięki temu mamy wygodny dostęp do klawiatury telefonu, a to zwiększa nasze bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem.
Można dokonac wyboru pomiędzy skóra naturalną i skórą sztuczną. Konsole ze skóry sztucznej produkowane są wyłącznie w kolorze czarnym. W przypadku konsol ze skóry naturalnej dopasujecie Państwo kolor konsoli do koloru tapicerki swojego samochodu.
Wszystkie nasze konsole posiadają certyfikat TUW Niemieckiego Towarzystwa Rzeczoznawców Samochodowych.
Ważną zaletą naszych konsol jest ich sposób montażu. Większośc z produkowanych przez nas konsol nie wymaga nawiercania dodatkowych otworów - przy montażu wykorzystywane są wówczas gotowe szczeliny i wgłębienia istniejące już w armaturze samochodu (np. przy schowku, radiu, itp.). Konsole wymagające dodatkowych otworów są tak zaprojektowane, że po ich zdemontowaniu wykonany do tego celu otwór pozostaje niewidoczny.
© KUDA PHONEBASE-POLSKA Sp. z o.o.infoman