O FIRMIE
KONSOLA
PRODUKCJA
OFERTA
PRZEDSTAWICIELE
KONTAKT
Zwiększ swoje obroty z Kuda "phonebase"!
Dla każdego rodzaju pojazdu, oferujemy rozwiązania które pozwolą zwiększyć komfort twojej pracy. Ponad 3500 modeli dostosowanych indywidualnie do każdego rodzaju zadań jakie mają pełnić.
Zaoszczędzisz z Kuda "phonebase"!
Z nami jako twój partner otrzymujesz wszystko od jednej firmy. To pozwala uniknąc niepotrzebnych kosztów zamówień, spedycji i logistyki zawsze kiedy czegoś potrzebujesz.
Indywidualne rozwiązania dla każdego
Kuda "phonebase" oferuje Ci panele w różnych wersjach. Z Orginalnej skóry, czarne lub kolorowe, "Mobilia" skóry dla prawo lub lewo ręcznych lub modele z US.
ŁATWOŚĆ MONTAŻU I OBSŁUGI
Nasze oddziały projektanckie i produkcyjne produkują specjalne wersje pasujące do twoich wymagań. Zrób pożytek z naszej wiedzy w produkcji "fiber glass".
Kuda

Kuda

 

Od wielu lat projektujemy i produkujemy podstawy dotelefonów komórkowych montowanych w samochodach osobowych i ciężarowych. Jako wyspecjalizowany pro- ducent wysokiej jakości konsol, począwszy od 1993 roku zajmujemy główną pozycję na rynku niemieckim i innych rynkach w Europie. Współpracujemy z największymi koncernami samochodowymi świata wytwarzającymi takie marki jak: MERCEDES, BMW, AUDI, TOYOTA, VW.

Dzięki temu powstają rozwiązania techniczne będące wzorem, jeżeli chodzi o BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT, ESTETYKĘ I UŻYTECZNOŚĆ. Doświadczeniem, które zdobyliśmy dotychczas, postanowiliśmy podzielić się z polskimi użytkownikami samochodów i telefonów komórkowych.Właśnie z myślą o nich w 1997 roku powstał polski oddział firmy: KUDA PHONEBASE-POLSKA z siedzibą w Policach koło Szczecina. Wówczas zatrudnialiśmy 35 osób, a produkcja odbywała się w 1 hali o powierzchni 600 m2.

Kuda

 

Dziś w KUDA PHONEBASE-POLSKA pracuje 80 osób. Produkują oni konsole w 3 halach o łącznej powierzchni 2000m2. Dzięki temu z roku na rok wytwarzamy coraz więcej systemów mocujących do telefonów samochodowych, a co za tym idzie z roku na rok zwiększa się liczba użytkowników naszych konsol. W 1997 roku nasz zakład opuściło 100 000 wyprodukowanych konsol. W 2000 już około 300 000!!!

W chwili obecnej posiadamy w swojej ofercie ponad 1500 modeli konsol! Oferujemy rozwiązania dla każdej marki samochodu (realizujemy również indywidualne zamówienia klientów). Asortyment jest nieustannie wzbogacany o nowe produkty, które wprowadzamy na rynek natychmiast po pojawieniu się nowych modeli samochodów. Zapraszamy na strony, na których znajdziecie Państwo szczegółowy opis naszych produktów.


© KUDA PHONEBASE-POLSKA Sp. z o.o.infoman